Vulkán Crackling 2ks/bal

7,40 s DPH / bal 6,17 € bez DPH / bal
Nie je skladom
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 18 sekúnd.

NEC = 160 g

Obj. čislo:
EV6303/BAL
Trvanie efektu
15 - 30 sek.

Vulkán Crackling 2ks/bal

Vulkán crackling

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia

Jedno balenie obsahuje 2 kusy vulkánov. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe zlatých praskajúcich hviezdičiek po dobu 18 sekúnd do výšky až 2 metre.

Pozrite si video vulkánu:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný vulkán?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Parametre

Trvanie efektu 15 - 30 sek.
Hmotnosť 0,54 kg

Recenzie Vulkán Crackling 2ks/bal

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Vulkán Crackling
    Pekný efekt.

Naposledy navštívené

Vulkán Crackling 2ks/bal

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 18 sekúnd.

NEC = 160 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.