Fontána Magic Book 1ks

24 s DPH / ks 20 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 47 sekúnd.

NEC = 87 g


Obj. čislo:
CLE0547

Fontána Magic Book 1ks

ZÁBAVNÁ PYROTECHNIKA  Fontána Magic Book

Zábavná pyrotechnika Fontána Magic Book je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

OBSAH BALENIA ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY Fontána Magic Book

Jedno balenie obsahuje 1 kusov zábavnej pyrotechniky Magic Book Po zapálení je Magic Book  sprevádzaný efektom v podobe strieborných praskajúcich hviezdičiek po dobu 47 sekúnd do výšky až 4 metrov.

POZRITE SI VIDEO Fontána Magic Book

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

 

Parametre

Hmotnosť 0,52 kg
Naposledy navštívené

Fontána Magic Book 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 47 sekúnd.

NEC = 87 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.