Vulkán Etna new 1ks

6,70 s DPH / ks 5,58 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 54 sekúnd.

nec= 130 g

Obj. čislo:
CL0605BPL
Hmotnosť výbušniny v kg
0,130
Trvanie efektu
30 - 60 sek.
Výška efektu
3 m
Farby efektov
zlatá
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky
zvislý nahor

Vulkán Etna new 1ks

ZÁBAVNÁ PYROTECHNIKA VULKÁN ETNA

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

OBSAH BALENIA ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY VULKÁN ETNA

Jedno balenie obsahuje 3 kusy zábavnej pyrotechniky Vulkán Etna. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe zlatých praskajúcich hviezdičiek po dobu 54 sekúnd do výšky až 4 metrov.

POZRITE SI VIDEO VULKÁNU ETNA:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA: F2

HĽADÁTE INÝ VULKÁN?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,130
Trvanie efektu 30 - 60 sek.
Výška efektu 3 m
Farby efektov zlatá
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor
Hmotnosť 0,475 kg

Recenzie Vulkán Etna new 1ks

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Vulkán Etna new
    Slušný efekt.

Naposledy navštívené

Vulkán Etna new 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 54 sekúnd.

nec= 130 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.