Ohnostroj Gold edition 150r 20mm 1ks

80 s DPH / ks 66,67 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 90 sekúnd.

NEC = 975 g

Obj. čislo:
CLE4130
Hmotnosť výbušniny v kg
0,975
Trvanie efektu
90 - 120 sek.
Výška efektu
25 - 35 m
Farby efektov
kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky
20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky
zvislý nahor

Ohnostroj Gold edition 150r 20mm 1ks

Ohnostroj Gold edition 150 rán 20mm

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Ohnostroje GOLD EDITION

Ohňostroje GOLD EDITION sú prémiovou radou slovenskej značky zábavnej pyrotechniky SR Pyro a vynikajú predovšetkým svojimi nádhernými efektmi. Tieto ohňostroje sú veľmi obľúbenými pri významnejších udalostiach, ako sú oslavy okrúhlych narodenín, svadby, výročia, ale určite si nájdu svojich priaznivcov aj pri iných udalostiach. Ukážte výnimočnosť a dôležitosť okamihu s našimi ohňostrojmi. Prekvapte svojich blízkych nádherným ohňostrojom.

Ohňostroj GOLD EDITION 150r 20mm kombinuje nádherné efekty zlatej, zelenej a červenej farby, ktoré sa decentne dopĺňajú do veľmi elegantného divadla. Výška efektov je okolo 30 metrov, čo zaručí, že ohňostroj bude viditeľný aj v prípade mierne hmlistého počasia, kedy efekt veľkých ohňostrojov nemôžete kvôli počasiu vidieť. Dĺžka trvania je tiež veľmi slušná, môžete sa tešiť na viac ako 90 sekúnd krásnych efektov, čo bežne počas roka úplne postačuje, pretože väčšina ľudí má tendenciu dbať aj na to, aby priveľmi nerušili počas roka okolie a susedov, o čom sme hovorili aj v našom blogovom článku o používaní pyrotechniky počas roka. Aby ste nekupovali "mačku vo vreci", pozrite si video tohto krásneho ohňostroja. 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Pozrite si video ohňostroja GOLD EDITION:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 37 cm

Výška: 15 cm

Šírka: 30 cm 

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

 

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,975
Trvanie efektu 90 - 120 sek.
Výška efektu 25 - 35 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor
Hmotnosť 7,101 kg
Naposledy navštívené

Ohnostroj Gold edition 150r 20mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 90 sekúnd.

NEC = 975 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.