Búchajúce guličky Girl 50ks/bal

0,50 s DPH / bal 0,42 € bez DPH / bal
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 15 rokov.

NEC = 0,0012 G

Obj. čislo:
CLE8033-G/BAL
Hmotnosť výbušniny v kg
0,0012

Búchajúce guličky Girl 50ks/bal

Detská zábavná pyrotechnika Bouchací kuličky Girl

Detská pyrotechnika predstavuje najbezpečnejšiu kategóriu spomedzi zábavnej pyrotechniky. Farebné búchajúce guličky sú ideálnym spestrením každej detskej párty, či už sa jedná o narodeninovú oslavu alebo o akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, pri ktorej chcete urobiť radosť vašim deťom. Zapáľte iskričky radosti v očiach vašich detí.

Búchajúce guľôčky nie sú len pre chlapcov, ale patria medzi najobľúbenejšiu detskú zábavnú pyrotechniku dievčat. Preto pre vás dodávame praskajúce guľôčky aj v krásnom ružovom balení, ktoré poteší každú malú slečnu. 

Búchajúce guličky Girl 50ks sú asi najbezpečnejšou zábavnou pyrotechnikou. Pri ich použití nie je nutná manipulácia s otvoreným ohňom, dieťa ich môže používať samo bez rizika vzniku popálenín. Efekt zábavnej pyrotechniky búchajúce guľôčky je dosiahnutý pri hode guľôčky o zem, kedy vydá praskajúci zvuk.

Bezpečnosť a hlasitosť efektu búchajúcich guľôčok je vhodné využiť aj pri navykaní dieťaťa alebo psa na zábavnú pyrotechniku, aby sa nebáli, pretože na pyrotechniku si je možné zvyknúť. Ak vás táto téma zaujala, venovali sme jej celý článok na našom blogu

Bezpečnosť pri detskej pyrotechnike

Pri používaní detskej pyrotechniky vždy myslite na bezpečnosť vás a vašich detí. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál a nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F1

Zábavnú pyrotechniku kategórie 1 je povolené predávať osobám starším ako 15 rokov. Predaj a použitie tejto pyrotechniky je povolené celoročne bez vybavovania povolení od miestnych úradov. Spestrite si oslavu alebo párty našimi produktami.

Hľadáte inú detskú zábavnú pyrotechniku?

V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku detskej zábavnej pyrotechniky za najlepšie ceny. Pyrotechniku predávame celoročne. U nás nemusíte dokladovať nákup pyrotechniky žiadnymi povoleniami! Už nemusíte čakať na Silvester!

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,0012
Hmotnosť 0,023 kg
Naposledy navštívené

Búchajúce guličky Girl 50ks/bal

Vekové obmedzenie: od 15 rokov.

NEC = 0,0012 G

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.