Ohňostroj Dolphin 36rán 16mm 1ks

12 s DPH / ks 10 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 35 sekúnd.

NEC = 163,8 g

Obj. čislo:
3616MIX1
Výška
12 cm
Šírka
12 cm
Hĺbka
10 cm
Hmotnosť výbušniny v kg
0,163 kg

Ohňostroj Dolphin 36rán 16mm 1ks

Ohňostroj Dolphin

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Dolphin

Kompaktný ohňostroj Dolphin je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 36 rán ráže 16 mm a celá show trvá cca 37 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Dolphin

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Výška 12 cm
Šírka 12 cm
Hĺbka 10 cm
Hmotnosť výbušniny v kg 0,163 kg
Hmotnosť 0,966 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Dolphin 36rán 16mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 35 sekúnd.

NEC = 163,8 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.