Ohňostroj CCCP 30r 25mm 1ks

25 s DPH / ks 20,83 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 40 sekúnd.

NEC = 360 g

Obj. čislo:
CLE4084
Hmotnosť výbušniny v kg
0,360
Trvanie efektu
30 - 60 sek.
Výška efektu
25 - 35 m
Farby efektov
kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky
25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky
zvislý nahor

Ohňostroj CCCP 30r 25mm 1ks

Kompaktný multiefektný ohňostroj CCCP

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Ohňostroj CCCP z limitovanej ruskej série Vás zaručene dostane! V tejto sérii sme použili prémiové efekty, čo je zárukou výnimočného ohňostroja. 

Efekt zábavnej pyrotechniky CCCP

Kompaktný ohňostroj CCCP je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 30 rán ráže 25 mm a celá show trvá 40 sekúnd. Farebná kombinácia spája silu ruskej červenej so zelenou farbou, ktoré sa nádherne kontrastne dopĺňajú. Ohňostroj je obohatený o praskajúci cracklingový efekt a celkovo vyznie ako dokonalá súhra nebeského divadla. Také niečo môžete zažiť len v limitovanej ruskej edícii našich ohňostrojov! 

Pozrite si video ohňostroja CCCP

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Zábavná pyrotechnika kategórie F2 sa môže predávať osobám starším ako 18 rokov. U nás môžete nakúpiť ohňostroje kategórie F2 a F3 aj počas roka a bez dokladovania povolení. Na použitie pyrotechniky kategórie 2 počas roka by ste mali mať povolenie. Kde ho získate a čo k nemu potrebujete? Dozviete sa v našom blogovom článku.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 18 cm

Výška: 17,5 cm

Šírka: 15 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,360
Trvanie efektu 30 - 60 sek.
Výška efektu 25 - 35 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor
Hmotnosť 2,587 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj CCCP 30r 25mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 40 sekúnd.

NEC = 360 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.