Ohňostroj Woodoo 49r Zväčšiť

Ohňostroj Woodoo 49 rán 30mm 1ks

CLE4015PL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 22

1 CTN = 2 ks

NEC = 970 g

Viac detailov

68,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Výška25,2 cm
Šírka22,5 cm
Hĺbka25,2 cm
Hmotnosť6,50 kg
Hmotnosť výbušniny v kg0,970
Trvanie efektu60 - 90 sek.
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán49 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky30 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor
Objem výbušniny v m30,017

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Woodoo

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Woodoo

Kompaktný ohňostroj Woodoo je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 30 mm a celá show trvá 65 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Woodoo

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 25,2 cm

Výška: 22,5 cm

Šírka: 25,2 cm 

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu