Ohňostroj PYROSHOW 129r Zväčšiť

Ohňostroj Pyroshow 129r 20-25mm 1ks/ctn

CLE4514/CTN

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

1 CTN = 1 ks

NEC = 879,5 g

Viac detailov

90,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,879
Trvanie efektunad 120 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán129
Priemer ráží zábavnej pyrotechnikymultikaliber
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Ohňostroj Profi show 129r

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Ohňostroje môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party.

Efekt zábavnej pyrotechniky Profi show 129r

Kompaktný ohňostroj  Profi show 129r je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 129rán ráže 20 a 25mm.

Pozrite si video ohňostroja

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Rozmer produktu:

Dĺžka: 35 cm

Šírka: 35 cm

Výška: 16 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/7eli8jSa5KQ?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"