KUNG FU CHICKEN 70 rán 20mm Zväčšiť

Ohňostroj Kung fu chicken 72r 20mm

CLE4104

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4 ks

NEC = 489,6 g

Viac detailov

42,30 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,489
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán72
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Ohňostroj Kung fu chicken

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Kung fu chicken

Kompaktný ohňostroj  Kung fu chicken je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 72 rán ráže 20mm.

Pozrite si video ohňostroja:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Rozmer produktu:

Dĺžka: 30 cm

Šírka: 18 cm

Výška: 12 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/UuCtAk3LY6s?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"