Ghost chaser 25r 50mm Zväčšiť

Ohňostroj Ghost chaser 25 rán 50mm

CLE4095

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 1000 g

Viac detailov

78,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Výška29 cm
Šírka28 cm
Hĺbka29 cm
Hmotnosť9,70 kg
Hmotnosť výbušniny v kg1,00
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu35 - 50 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán25 rán
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky48 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor
Objem výbušniny v m30,031

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Ghost chaser

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Ghost chaser

Kompaktný ohňostroj Ghost chaser je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 48 mm a celá show trvá 50 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Ghost chaser

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 29 cm

Výška: 29 cm

Šírka: 28 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu