Fontána Elves 13 “ Zväčšiť

Fontána Elves 13 “ 2ks/bal

CLE0542/BAL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 14

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 8 bal

NEC = 350g

Odporúčaná cena za 1bal:  € s DPH

Viac detailov

34,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Detaily

ZÁBAVNÁ PYROTECHNIKA  Fontána Elves 13 “ 

Zábavná pyrotechnika Fontána Elves 13 “je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj Fontána Elves 13 “  sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

OBSAH BALENIA ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY Fontána Elves 13 “ 

Jedno balenie obsahuje 2 kuse  zábavnej pyrotechniky Fontána Elves 13 “   . Po zapálení je Fontána Elves 13 “   1 sprevádzaný efektom v podobe strieborných praskajúcich hviezdičiek po dobu 47 sekúnd do výšky až 4 metrov.

POZRITE SI VIDEO Fontána Elves 13 “ 

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

 

Hodnotenia produktu