Ohňostroj Eso 21r 25mm Zväčšiť

Ohňostroj Eso 21r 25mm 1ks

22333-3

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 59

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 8 ks

NEC = 231 g

Viac detailov

20,20 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Výška15 cm
Šírka17 cm
Hĺbka15 cm
Hmotnosť1,95 kg
Hmotnosť výbušniny v kg0,231
Trvanie efektu24 sekúnd
Výška efektu25 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán21
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky35 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Kompaktný ohňostroj Eso

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt kompaktného ohňostroja Eso

Kompaktný ohňostroj Eso je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 21 rán ráže 25 mm a celá show trvá 24 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 15 cm

Výška: 17 cm

Šírka: 15 cm

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/VkXs-KAIaJg?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"