Ohňostroj CCCP 30r 25mm Zväčšiť

Ohnostroj CCCP 30r 25mm 1ks

CLE4084

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 30

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 6 ks

NEC = 360 g

Viac detailov

27,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,360
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán30
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj CCCP

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Ohňostroj CCCP z limitovanej ruskej série Vás zaručene dostane! V tejto sérii sme použili prémiové efekty, čo je zárukou výnimočného ohňostroja. 

Efekt zábavnej pyrotechniky CCCP

Kompaktný ohňostroj CCCP je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 30 rán ráže 25 mm a celá show trvá 40 sekúnd. Farebná kombinácia spája silu ruskej červenej so zelenou farbou, ktoré sa nádherne kontrastne dopĺňajú. Ohňostroj je obohatený o praskajúci cracklingový efekt a celkovo vyznie ako dokonalá súhra nebeského divadla. Také niečo môžete zažiť len v limitovanej ruskej edícii našich ohňostrojov! 

Pozrite si video ohňostroja CCCP

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Zábavná pyrotechnika kategórie F2 sa môže predávať osobám starším ako 18 rokov. U nás môžete nakúpiť ohňostroje kategórie F2 a F3 aj počas roka a bez dokladovania povolení. Na použitie pyrotechniky kategórie 2 počas roka by ste mali mať povolenie. Kde ho získate a čo k nemu potrebujete? Dozviete sa v našom blogovom článku.

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 18 cm

Výška: 17,5 cm

Šírka: 15 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu
Od (Veľký Šariš, Slovakia) dňa 06 Sep 2022 (Ohnostroj CCCP 30r 25mm 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/izlFyMNt3pI?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"