Vulkán Love/Heart 1ks

7,40 s DPH / ks 6,17 € bez DPH / ks
Nie je skladom
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 42 sekúnd.

NEC = 75 g

Obj. čislo:
EV6312
Trvanie efektu
42 sekúnd
Výška efektu
3 m

Vulkán Love/Heart 1ks

Vulkán Love heart

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia:

Jedno balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky. Vulkán love heart si viete vychutnať až 42 seknúnd cca a smeruje do výšky až 3m.

Pozrite si video produktu:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný vulkán?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Parametre

Trvanie efektu 42 sekúnd
Výška efektu 3 m
Hmotnosť 0,42 kg
Naposledy navštívené

Vulkán Love/Heart 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 42 sekúnd.

NEC = 75 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.