Prskavky 90cm 3 ks/bal

2,40 s DPH / bal 2 € bez DPH / bal
Na sklade

Vekové obmedzenie: od 18 rokov.


Použitie: 31.12. - 1.1. - bez obmedzení, celoročne: s povolením

Výrobca:
Obj. čislo:
CLE6306G/BAL
Farby efektov
zlatý

Prskavky 90cm 3 ks/bal

Prskavky 90cm

Prskavky patria medzi najbezpečnejšiu zábavnú pyrotechniku. Prskavky sú obľúbeným spestrením na Vianoce alebo na Silvestra a preto sa často pomenúvajú ako vianočné prskavky. Sú taktiež ideálny doplnok narodeninových osláv, firemných večierkov alebo iných špeciálnych udalostí, na ktorých chcete vytvoriť nezabudnuteľne atmosféru.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Toto exkluzívna balenie vianočných prskaviek obsahujE 3 kusy prskaviek s 88,5 cm prskacou hmotou. Dĺžka trvania cca 180 sekúnd.

Pozrite si video produktu:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný rozmer vianočných prskaviek?

Pozrite si aj iné vianočné prskavky v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete okrem 90 cm prskaviek aj prskavky s dĺžkou 16 cm, 28 cm, 40 cm a 70 cm.

Parametre

Farby efektov zlatý
Hmotnosť 0,178 kg
Naposledy navštívené

Prskavky 90cm 3 ks/bal

Vekové obmedzenie: od 18 rokov.

Použitie: 31.12. - 1.1. - bez obmedzení, celoročne: s povolením

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.