Ohňostroj Airwar 36 rán 30mm 1ks

44 s DPH / ks 36,67 € bez DPH / ks
Nie je skladom
Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 53 sekúnd.

NEC = 644,4 g

Obj. čislo:
3630MIX2

Ohňostroj Airwar 36 rán 30mm 1ks

Ohňostroj Airwar 36 rán 30mm

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Airwar 36 rán 30mm

Kompaktný ohňostroj  Airwar 36 rán 30mm je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 35 rán ráže 30mm.

Pozrite si video ohňostroja:

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 216 mm

Šírka: 216 mm

Výška:225mm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť 5,175 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Airwar 36 rán 30mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 53 sekúnd.

NEC = 644,4 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.