Dymovnica Smoke 90 zelená 1ks

4,30 s DPH / ks 3,58 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 90 sekúnd.

NEC = 90 g

Obj. čislo:
CLE7037G
Objem výbušniny v m3
0,00037

Dymovnica Smoke 90 zelená 1ks

Dymovnica Smoke 90 zelená

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát zelenej farby. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 1 minúty 40 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice Smoke zelenej farby:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška :14,5 cm

Kategória: P1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd. 

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie o dymovniciach, alebo sa neviete rozhodnúť pri výbere dymovníc, prečítajte si náš blogový článok https://www.pyroweb.sk/smartblog/16_dymovnice-farebne-dymovnice-na-fotenie.html

Parametre

Objem výbušniny v m3 0,00037
Hmotnosť 0,202 kg
Naposledy navštívené

Dymovnica Smoke 90 zelená 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 90 sekúnd.

NEC = 90 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.