Dymovnica 412-White Smoke 1ks

2,50 s DPH / ks 2,08 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 50-60 sekúnd.

NEC =90 g

Obj. čislo:
412
Hmotnosť výbušniny v kg
0,09
Trvanie efektu
30 - 60 sek.
Výška efektu
do 25 m
Farby efektov
biela

Dymovnica 412-White Smoke 1ks

Dymovnica White smoke 

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú.

Najnovším trendom je použitie dymovníc v rámci svadobného alebo produktového fotenia, kde Vám dymovnica dokáže vyčarovať zaujímavú kulisu a šikovný fotograf po nej siahne častejšie. Pri fotení odporúčame najskôr vyskúšať, či dymovnice nezafarbia oblečenie. Ak sa chcete dozvedieť viac o dymovniciach a ďalšej pyrotechnike na svadbu, prečítajte si náš článok Ohňostroj a pyrotechnika na svadbu, kde sa dozviete aj rady a tipy, ako využiť zábavnú pyrotechniku na svadbe čo najlepšie. 

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

White smoke má stredne hustý biely dym a dymí po dobu 50-60 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice White Smoke bielej farby

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Dymovnice nie sú určené na držanie v ruke. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: P1

Kategóriu pyrotechniky P1 je povolené predávať a používať celoročne osobám starším ako 18 rokov. Pre použitie týchto dymovníc nepotrebujete žiadne špeciálne povolenia. 

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Ak by ste chceli dymovnicu držať v ruke, siahnite po produktoch z kategórie dymové pochodne, ktoré sú prispôsobené na držanie v ruke. 

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,09
Trvanie efektu 30 - 60 sek.
Výška efektu do 25 m
Farby efektov biela
Hmotnosť 0,189 kg
Naposledy navštívené

Dymovnica 412-White Smoke 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 50-60 sekúnd.

NEC =90 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.