Dymovnica 412-White Smoke Zväčšiť

Dymovnica 412-White Smoke 1ks

412

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 BAL= 4ks dymovníc

1 CTN = 24bal (96ks dymovníc)

NEC =90 g

Viac detailov

2,50 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,09
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektudo 25 m
Farby efektovbiela

Detaily

Dymovnica White smoke 

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú.

Najnovším trendom je použitie dymovníc v rámci svadobného alebo produktového fotenia, kde Vám dymovnica dokáže vyčarovať zaujímavú kulisu a šikovný fotograf po nej siahne častejšie. Pri fotení odporúčame najskôr vyskúšať, či dymovnice nezafarbia oblečenie. Ak sa chcete dozvedieť viac o dymovniciach a ďalšej pyrotechnike na svadbu, prečítajte si náš článok Ohňostroj a pyrotechnika na svadbu, kde sa dozviete aj rady a tipy, ako využiť zábavnú pyrotechniku na svadbe čo najlepšie. 

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

White smoke má stredne hustý biely dym a dymí po dobu 50-60 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice White Smoke bielej farby

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Dymovnice nie sú určené na držanie v ruke. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: P1

Kategóriu pyrotechniky P1 je povolené predávať a používať celoročne osobám starším ako 18 rokov. Pre použitie týchto dymovníc nepotrebujete žiadne špeciálne povolenia. 

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Ak by ste chceli dymovnicu držať v ruke, siahnite po produktoch z kategórie dymové pochodne, ktoré sú prispôsobené na držanie v ruke. 

Hodnotenia produktu
Od (Szeged, Slovakia) dňa 25 May 2022 (Dymovnica 412-White Smoke 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/C3UqOP8EPfY?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"