Ohňostroj Zombie party 25r 36mm Zväčšiť

Ohňostroj Zombie party 25r 36mm 1ks

CLE4056

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 14

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 650 g

Viac detailov

67,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,650
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu35 - 50 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán25
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky36 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Zombie party

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Zombie party

Kompaktný ohňostroj Zombie party je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 36 mm a celá show trvá 45 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Zombie party

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu:

Dĺžka: 21 cm

Výška: 25 cm

Šírka: 21 cm 

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/LkLwm_qORnY?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"