Ohňostroj War of tanks 35r 36mm Zväčšiť

Ohňostroj War of tanks 35r 36mm 1ks

CLE4055

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 16

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 910 g

Viac detailov

92,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,910
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu35 - 50 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán35
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky36 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj War of tanks

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky War of tanks

Kompaktný ohňostroj War of tanks je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 35 rán ráže 36 mm a celá show trvá 45 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja War of tanks

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 29,5 cm

Výška: 25 cm

Šírka: 21 cm 

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu
Od (Vyšná Slaná, Slovakia) dňa 09 Jan 2023 (Ohňostroj War of tanks 35r 36mm 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/_MqFu3P8_70?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"