Ohňostroj Iron box 25mm 80rán 1ks Zväčšiť

Ohňostroj Iron box 25mm 80rán 1ks

CLE4202

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 18

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 1000 g

Viac detailov

90,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Výška15 cm
Šírka24 cm
Hĺbka33 cm
Hmotnosť6,9 kg
Hmotnosť výbušniny v kg1,0 kg
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikykombinovaný zvislý + šikmý smer
Objem výbušniny v m30,015

Detaily

Ohňostroj Iron box

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Iron box

Kompaktný ohňostroj Iron box je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 80 rán ráže 25 mm a celá show trvá 40 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Iron box

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu