Ohňostroj Super Atom 49r 30mm Zväčšiť

Ohňostroj Super Atom 49r 30mm 1ks

CLE4039

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 784 g

Viac detailov

48,00 € s DPH

Tabuľka dát

Trvanie efektu 60 - 90 sek.
Výška efektu 35 - 50 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Počet rán 49
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 30 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Super Atom

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Super Atom

Kompaktný ohňostroj super atom je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 30 mm a celá show trvá 77 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Super Atom

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu:

Dĺžka: 24 cm

Výška: 22,5 cm

Šírka: 24 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu
Od (Trenčin, Slovakia) dňa  02 Jan 2023 (Ohňostroj Super Atom 49r 30mm 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/D5YjhOWCXkg?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"