Znížená cena! Ohňostroj Low price 200 rán 20 mm Zväčšiť

Ohňostroj Low price 200 rán 20 mm 1ks

CLE4266-1ES

   Nový produkt

62,00 € s DPH

-28,00 €

90,00 € s DPH

2 hodnotenia - 1 komentáre
(5/5)
Zobraziť hodnotenie hviezdičkami

Detaily

Kompaktný ohňostroj Low price

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Low price:

Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 200 rán ráže 20 mm.

Pozrite si video ohňostroja Low price:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu
Od (Senica, Slovakia) dňa  29 Dec 2023 (Ohňostroj Low price 200 rán 20 mm 1ks) :
(5/5

Ohňostroj Low price ( Best price)

Ohňostroj krásny, ale museli sme sa nechať prekvapiť až keď ho pustíme, pretože na internete nie je žiadne video na tento konkrétny ohňostroj iba na ohňostroj Best price ktorý je odlišný od Low price...

 Nahlásiť
Od (Dubnica nad Váhom, Slovakia) dňa  25 Dec 2023 (Ohňostroj Low price 200 rán 20 mm 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár