Ohňostroj Lenin 42r 30-48mm Zväčšiť

Ohňostroj Lenin 42r 30-48mm 1ks

CLE4125

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 15

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 942 g

Viac detailov

95,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,942
Trvanie efektu60 - 90 sek.
Výška efektu35 - 50 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán42
Priemer ráží zábavnej pyrotechnikymultikaliber
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Lenin

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Lenin

Kompaktný ohňostroj Lenin je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 42 rán ráže 30-48 mm a celá show trvá 64 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Lenin

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 28 cm

Výška: 30 cm

Šírka: 25,5 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/nGwEw5ARHYs?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"