Vulkán Etna 8" 1ks Zväčšiť

Vulkán Etna 8" 1ks

CL0605B

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 10 bal

1 BAL = 4 ks

NEC = 32,5 g

Viac detailov

4,95 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,0325
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektudo 25 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb

Detaily

ZÁBAVNÁ PYROTECHNIKA VULKÁN ETNA

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Vulkány a fontány sa radia medzi zábavnú pyrotechniku, ktorá má krásne svetelné efekty, ale zároveň neruší pre niekoho nepríjemnými výbuchmi, ako je to pri ohňostrojoch. Sú preto vhodné na celoročné použitie, kedy nechcete vyvolávať konflikty so susedmi alebo majiteľmi zvierat. Fontánou alebo vulkánom nič nepokazíte - práve naopak. Užijete si príjemné vyvrcholenie večera, potešíte hostí alebo hoci aj len seba týmto divadlom. 

OBSAH BALENIA ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY VULKÁN ETNA

Jedno balenie obsahuje 4 kusy zábavnej pyrotechniky Vulkán Etna. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe zlatých praskajúcich hviezdičiek, doplnených zeleným a červeným efektom - po dobu 54 sekúnd do výšky až 4 metrov.

POZRITE SI VIDEO VULKÁNU ETNA:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA: F2

Zábavnú pyrotechniku kategórie F2 je povolené predávať osobám starším ako 18 rokov.   Ak si chcete pyrotechniku tejto kategórie kúpiť počas roka, u nás nepotrebujete žiadne špeciálne povolenia od príslušného miestneho úradu - stačí, ak spĺňate minimálnu vekovú požiadavku. 

Použitie tejto zábavnej pyrtoechniky počas roka si vyžaduje povolenie. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ktorá pyrotechnika sa môže používať v cezročnom období aj bez povolenia, prečítajte si náš blogový článok o predaji a použití pyrotechniky v cezročnom období

HĽADÁTE INÝ VULKÁN?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/IBioxP44PZg?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"