Vulkán lemonade moon shine 1ks Zväčšiť

Vulkán lemonade moon shine 1ks

EV6304

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 12

NEC =184 g

Viac detailov

12,30 € s DPH

Tabuľka dát

Trvanie efektu105 sekúnd
Výška efektu3 m

Detaily

Fontána Lemonade moon shine

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky

Jedno balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky Lemonade moon shine. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe zlatých praskajúcich hviezdičiek - po dobu 55 sekúnd.

Pozrite si video produktu:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Zábavnú pyrotechniku kategórie F2 je povolené predávať osobám starším ako 18 rokov.   Ak si chcete pyrotechniku tejto kategórie kúpiť počas roka, u nás nepotrebujete žiadne špeciálne povolenia od príslušného miestneho úradu - stačí, ak spĺňate minimálnu vekovú požiadavku. 

Hľadáte iný vulkán?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu
Od (Tvrdošín, Slovakia) dňa 22 Apr 2022 (Vulkán lemonade moon shine 1ks) :
(5/5

Vulkán lemonade moon shine

Pekný efekt fontány, za prijatelnu cenu. Všetko pekne zabalené rýchle dodanie, milý pristup a ochota obslúžiť zákaznika. Spoľahlivý obchod. Veľmi ďakujem za krasny zabalený darček - zapaľovač Atomic, ktorý ma veľmi prijemne prekvapil. Niekedy budem robiť aj recencie na tieto produkty ale aj na firmu zo slušným výberom tovaru ????.

 Nahlásiť