Rotáček 6ks/bal

0,50 s DPH / bal 0,42 € bez DPH / bal
Nie je skladom
Vekové obmedzenie: od 15 rokov.

NEC = 4 g

Obj. čislo:
DP1R/BAL
Hmotnosť výbušniny v kg
0,004

Rotáček 6ks/bal

Detská zábavná pyrotechnika Rotáček 6ks

Detská pyrotechnika predstavuje najbezpečnejšiu kategóriu spomedzi zábavnej pyrotechniky. Zábavná pyrotechnika Rotáček je ideálnym spestrením každej detskej párty, či už sa jedná o narodeninovú oslavu alebo o akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, pri ktorej chcete urobiť radosť vašim deťom. Zapáľte iskričky radosti v očiach vašich detí. 

Efekt zábavnej pyrotechniky:

Zábavná pyrotechnika Rotáček má rotujúci červeno/zeleno/žltý efekt (prízemný efekt). Ak si budete túto pyrotechniku púšťať spolu s deťmi v tme, ešte krajšie vyniknú jej prskajúce svetelné efekty. 

Pozrite si video produktu: 

Bezpečnosť pri detskej pyrotechnike

Pri používaní detskej pyrotechniky vždy myslite na bezpečnosť vás a vašich detí. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál a nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F1

Zábavnú pyrotechniku kategórie F1 je povolené predávať osobám starším ako 15 rokov. Túto kategóriu pyrotechniky môžete nakupovať a používať počas celého roka bez dokladovania povolení.

Hľadáte inú detskú zábavnú pyrotechniku?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky. U nás nakúpite zábavnú pyrotechniku aj počas roka a bez dokladovania povolenia na použitie zábavnej pyrotechniky. Neváhajte a urobte radosť sebe a svojim blízkym. 

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,004
Hmotnosť 0,014 kg
Naposledy navštívené

Rotáček 6ks/bal

Vekové obmedzenie: od 15 rokov.

NEC = 4 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.