Profi ohňostroj Raging Red 25r 30-36 mm 1ks

36 s DPH / ks 30 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 40 sekúnd.

NEC = 487,5 G

Obj. čislo:
CLE4171
Hmotnosť výbušniny v kg
0,487
Trvanie efektu
30 - 60 sek.
Výška efektu
35 - 50 m
Farby efektov
červená
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky
multikaliber
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky
zvislý nahor

Profi ohňostroj Raging Red 25r 30-36 mm 1ks

Profesionálny ohňostroj Raging Red 25 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky

Raging Red Kompaktný ohňostroj Raging Red je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 30 a 36 mm a celá show trvá do 40 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Raging Red

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Rozmer produktu:

Dĺžka: 18 cm

Výška: 18 cm

Šírka: 22,5 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,487
Trvanie efektu 30 - 60 sek.
Výška efektu 35 - 50 m
Farby efektov červená
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky multikaliber
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor
Hmotnosť 3,57 kg
Naposledy navštívené

Profi ohňostroj Raging Red 25r 30-36 mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 40 sekúnd.

NEC = 487,5 G

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.