Ohňostroj Wild Night 25rán 25mm 1ks

39 s DPH / ks 32,50 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 30 sekúnd.

NEC =500 g


Obj. čislo:
CLE4021

Ohňostroj Wild Night 25rán 25mm 1ks

Ohňostroj Wild Night 25rán 

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Batéria Wild Night 25rán 25mm 

Kompaktný ohňostroj Wild Night 25rán 25mm je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 25 mm s dĺžkou efektu cca 30 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja:

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 150 mm

Šírka: 150 mm

Výška:225 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť 2,875 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Wild Night 25rán 25mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 30 sekúnd.

NEC =500 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.