Ohňostroj Monster Race 25 rán 30mm 1ks

26 s DPH / ks 21,67 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 40 sekúnd.

NEC = 425 g

Obj. čislo:
2530MIX3

Ohňostroj Monster Race 25 rán 30mm 1ks

 

Monster Race 25 rán 30mm

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Monster Race 25 rán 30mm

Kompaktný ohňostroj  Monster Race 25 rán 30mm je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 30mm s dĺžkou efektu cca 40 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Monster Race 25 rán 30mm

Rozmer produktu: 

Dĺžka:175 mm

Šírka: 175 mm

Výška: 200m m

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť 1,19 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Monster Race 25 rán 30mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 40 sekúnd.

NEC = 425 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.