Ohňostroj Monkey16r 20mm 1ks

7,50 s DPH / ks 6,25 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 25 sekúnd.

NEC = 97,6 g

Obj. čislo:
CLE4026MO
Hmotnosť výbušniny v kg
0,0976
Trvanie efektu
15 - 30 sek.
Výška efektu
25 - 35 m
Farby efektov
kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky
20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky
zvislý nahor
Objem výbušniny v m3
10

Ohňostroj Monkey16r 20mm 1ks

Malý ohňostroj Monkey

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Čoraz častejšie sa však stretávame s tým, že ohňostroje sú veľmi vyhľadávanými aj pri organizácii rôznych párty, osláv narodenín či firemných večierkov. Zábavná pyrotechnika je vhodná na akúkoľvek párty alebo akciu. 

Ohňostroj Monkey16r 20mm je malý kompaktný ohňostroj, ktorý však dokáže zaujať svojimi efektami. Pripravujete detskú párty? Čo tak zakončiť ju práve týmto ohňostrojom?! Ohňostrojom Monkey nič nepokazíte. Kratšie trvanie ohňostroja môže byť tiež veľkou výhodou tam, kde viete, že by dlhý ohňostroj príliš rušil okolie. Môžete si tak dopriať krátky ohňostroj a zároveň zachovať dobré susedské vzťahy. 

Efekt zábavnej pyrotechniky Monkey

Kompaktný ohňostroj  Monkey je sprevádzaný rôznymi farebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 16 rán ráže 20mm. Rozptyl efektu nastane vo výške cca 25 metrov, čo je ideálne aj v nepriaznivom počasí, pretože tento efekt budete vidieť aj keď bude mierne hmlisto či zamračené. Pri tomto ohňostroji sa môžete tešiť na krásne zelené, červené či zlaté farby, veľmi vkusne skombinované s efektmi. Nekupujte "mačku vo vreci", pripravili sme pre vás video, kde môžete vidieť všetky efekty ohňostroja, ktoré vám uľahčí výber.

Pozrite si video ohňostroja Monkey

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Rozmery produktu:

Dĺžka: 9,6 cm

Šírka: 9,6 cm

Výška: 12,5 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Tento ohňostroj je povolené predávať osobám starším ako 18 rokov. Podrobnosti o predaji a používaní zábavnej pyrotechniky počas roka sa dozviete v našom blogovom článku

Hľadáte iný produkt?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,0976
Trvanie efektu 15 - 30 sek.
Výška efektu 25 - 35 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor
Objem výbušniny v m3 10
Hmotnosť 0,81 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Monkey16r 20mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 25 sekúnd.

NEC = 97,6 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.