Ohňostroj Flying dreams 70 rán 1ks

67,70 s DPH / ks 56,42 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 59 sekúnd.

NEC = 919 g

Obj. čislo:
EC0106/70
Trvanie efektu
59 sekúnd
Výška efektu
40 m
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky
20-30mm

Ohňostroj Flying dreams 70 rán 1ks

Kompaktný multiefektný ohňostroj Flying dreams

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Pozrite si video ohňostroja:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Efekt zábavnej pyrotechniky Flying dreams

Kompaktný ohňostroj Flying dreams je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 70 rán ráže 20-30 mm s dĺžkou cca 59 sekúnd.

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Trvanie efektu 59 sekúnd
Výška efektu 40 m
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 20-30mm
Hmotnosť 7,84 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Flying dreams 70 rán 1ks

Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 59 sekúnd.

NEC = 919 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.