Ohňostroj Color Crossette 49 rán 20mm 1ks

45 s DPH / ks 37,50 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 60 sekúnd.

NEC =490 g


Obj. čislo:
CLE4144

Ohňostroj Color Crossette 49 rán 20mm 1ks

Ohňostroj Color Crossette 49 rán 20mm, V shape

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt ohňostroja Color Crossette 49 rán 20mm

Kompaktný ohňostroj Color Crossette 49 rán je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 49 rán ráže 20 mm s dĺžkou efektu cca 60 sekúnd. Ohňostroj má pomalé tempo a farebný efekt s názvom Crossette, ktorý je čím ďalej tým obľúbenejší. Skvelo sa hodí predovšetkým na doplnenie efektov iných ohňostrojov pri väčších ohňostrojných šou alebo pyromuzikálnych šou. Efekt Crossette patrí medzi tichšie efekty. Vejárový tvar ohňostroja zaručuje rozptýlenie ohňostrojných efektov do šírky. 

Pozrite si video ohňostroja:

Video z testu ohňostroja:

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 280 mm

Šírka: 180 mm

Výška: 175 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť 2,403 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Color Crossette 49 rán 20mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 60 sekúnd.

NEC =490 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.