Ohňostroj Against the wind 19rán 30mm 1ks

22 s DPH / ks 18,33 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 30 sekúnd.
Obj. čislo:
EC12129/19

Ohňostroj Against the wind 19rán 30mm 1ks

Ohňostroj Against the wind 

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Against the wind

Kompaktný ohňostroj Against the wind 30mm je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Efekt pyrotechniky Against the wind dosiahne výšku okolo 30 metrov, čo je ideálne aj v prípade zhoršenej viditeľnosti (hmlisté počasie, zamračená obloha), kedy nie je možné vidieť efekty ohňostrojov s veľkými kalibrami.  

Pozrite si video ohňostroja Against the wind

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť 2,66 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Against the wind 19rán 30mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 30 sekúnd.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.