Dymovnica žltá malá 1ks

1,30 s DPH / ks 1,08 € bez DPH / ks
Nie je skladom
Vekové obmedzenie: od 18 rokov.Dĺžka trvania efektu: 60 sekúnd.

NEC = 18 g

Obj. čislo:
TXF652-3
Hmotnosť výbušniny v kg
0,018
Trvanie efektu
30 - 60 sek.
Farby efektov
žltá

Dymovnica žltá malá 1ks

Dymovnica žltá 60 sekúnd 1ks

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát žltej farby. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 60 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice žltej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: T1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné farebné dymovnice v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,018
Trvanie efektu 30 - 60 sek.
Farby efektov žltá
Naposledy navštívené

Dymovnica žltá malá 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov.Dĺžka trvania efektu: 60 sekúnd.

NEC = 18 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.