• Úvod
  • >>
  • Brocade War 88r 1ks

Brocade War 88r 1ks

66,30 s DPH / ks 55,25 € bez DPH / ks
Nie je skladom

Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 70 sekúnd.

NEC = 998 g

Obj. čislo:
C8825BR
Hmotnosť výbušniny v kg
0,998
Trvanie efektu
60 - 90 sek.
Výška efektu
25 - 35 m
Farby efektov
kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky
25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky
zvislý nahor

Brocade War 88r 1ks

Kompaktný ohňostroj Brocade War

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Brocade War

Kompaktný ohňostroj Brocade War je sprevádzaný 2 rôznofarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 88 rán ráže 25 mm a celá show trvá 70 sekúnd. Prvých 40 ran má efekt zlatej brokátovej koruny s červenými/modrými koncami, daľších 48rán má  efekt striebornej míny s červenou stopou a titánovou explóziou.

Pozrite si video ohňostroja Brocade War

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :33 cm

Výška :17 cm

Šírka :24,5 cm 

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,998
Trvanie efektu 60 - 90 sek.
Výška efektu 25 - 35 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky 25 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor
Hmotnosť 7,07 kg
Naposledy navštívené

Brocade War 88r 1ks

Vekové obmedzenie: od 21 rokov. Dĺžka trvania efektu: 70 sekúnd.

NEC = 998 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.