Dymovnica obojstranná zelená 1ks Zväčšiť

Dymovnica obojstranná zelená 1ks

TXF934-4

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 49

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 100 ks

NEC = 50 g

Viac detailov

4,30 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,050
Trvanie efektu15 - 30 sek.
Farby efektovzelená

Detaily

Dymovnica zelená objstranná 1ks

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 dymovnicu zelenej farby s obojstranným únikom dymu. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu cca 20 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice zelenej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: P1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné farebné dymovnice v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/opzGm8wdxS0?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"