Profi ohňostroje - zložené ohňostroje 44 produktov

Ohňostroje - zábavná pyrotechnika

Profi ohňostroje sú ohňostroje, ktoré obsahujú väčšie množstvo pyrotechnickej zlože. Ich použitie je variabilné, od narodeninového ohňostroja, ohňostroja na svadbu, Silvestrovského ohňostroja, až po ohňostroj pre obecné a mestské podujatia a slávnosti. 

Veľké ohňostroje 

Veľká udalosť, ako je svadba, výročie,...

Ohňostroje - zábavná pyrotechnika

Profi ohňostroje sú ohňostroje, ktoré obsahujú väčšie množstvo pyrotechnickej zlože. Ich použitie je variabilné, od narodeninového ohňostroja, ohňostroja na svadbu, Silvestrovského ohňostroja, až po ohňostroj pre obecné a mestské podujatia a slávnosti. 

Veľké ohňostroje 

Veľká udalosť, ako je svadba, výročie, oslava narodenín či Silvester, si vyžaduje aj veľký ohňostroj, ktorým môžete oslávenca poriadne prekvapiť a zároveň potešiť všetkých v okolí. V našej ponuke nájdete veľké množstvo certifikovaných a kvalitných veľkých ohňostrojov, ktoré zvládne použiť naozaj každý. Tieto ohňostroje sú zložené z viacerých menších ohňostrojov a sú medzi sebou prepojené tak, aby sa dosiahli čo najkrajšie efekty. Zložené ohňostroje majú tiež upravené časovanie tak, aby ste neboli zbytočne dlhé rozostupy medzi jednotlivými výstrelmi.  

Použitie veľkého zloženého ohňostroja je naozaj jednoduché. Stačí ho umiestniť na dostatočne veľké voľné priestranstvo, otvoriť krabicu ohňostroja, zapáliť zápalnú šnúru a ustúpiť do bezpečnej vzdialenosti. Ohňostroj ostatné urobí už sám.  

Ohňostroje na svadbu

Zložené ohňostroje sa skvelo hodia aj ako svadobné ohňostroje. Ohňostroj na svadbu by mal byť jednoduchý na použitie, ale zároveň efektný, aby dokázal dotvoriť slávnostnú atmosféru. Presne také sú zložené ohňostroje. Už menší a lacnejší zložený ohňostroj Pyroshow 178 r dokáže vyzdvihnúť dôležitosť a výnimočnosť okamihu, kedy si dvaja povedia svoje "áno". Ak si hovoríte, že svadbu máte iba raz, siahnite po ohňostrojoch, ktoré sú viac zamerané na efekty - ako ohňostroj Thors Thunderbolt 189 r. . 

Zložené ohňostroje - efekty

V našom e-shope nájdete rôzne typy veľkých zložených ohňostrojov. Výber toho správneho ohňostroja Vám uľahčí pozretie videa, ktoré sa nachádza pri každom popise výrobku.  

Zložený ohňostroj v sebe kombinuje najrôznejšie efekty. Ak ste fanúšikmi fontán, určite oceníte zložený ohňostroj PERFEKT SHOW 156r, ktorý začína efektom fontány a jeho efekty sa postupne stupňujú. Ohňostroj je zakončený vejárom, ktorý vypáli do vzduchu viac rán naraz a ešte umocní celý výsledný dojem z ohňostroja.  

Nádherné efekty Vám ponúknu aj ohňostroje obľúbenej série Gold Edition. Ide o rýchlejšie ohňostroje, ktoré sú zamerané hlavne na efektnosť. Pozrite si ponuku našich ohňostrojov a oslavujte vo veľkom štýle.  

Ohňostroje cez rok 

Ak si chcete kúpiť veľký ohňostroj cez rok, v našom e-shope Vám nič nebráni, aby ste si ho kúpili kedykoľvek počas roka. Stačí si vybrať ohňostroj podľa Vašich predstáv a objednať. Ak hľadáte skôr malý ohňostroj, vyberte si z ponuky našich kompaktných ohňostrojov. O použití ohňostroja alebo zábavnej pyrotechniky počas roka sa dozviete viac v našom blogu. Ak si chcete urobiť radosť nádherným ohňostrojom, nemusíte čakať do Silvestra. Existujú totiž nariadenia, usmernenia a výnimky, vďaka ktorým si ohňostroj môžete odpáliť prakticky kedykoľvek.  

Viete si predstaviť, aká nudná by bola silvestrovská oslava bez očakávaného novoročného ohňostroja? Keďže niektoré mestá a obce šetria na novoročných ohňostrojoch, alebo začínajú propagovať oslavy s prskavkami, urobte si vlastný novoročný ohňostroj na Vašom dvore.  

Pyroweb.sk - predaj ohňostrojov

Viac
 • Profi na jedno zapalenie

  Tieto ohňostroje nie je potrebné ďalej prepojovať, pretože sú už prepojené. Ohňostroje sú najčastejšie predávanými produktmi pyrotechiky. 

 • Konektorové prepojenie

  Tento typ ohňostroja je nazývaný aj ako ,,nekonečný ohňostroj". Vďaka prepojeniu jednotlivých kompaktov (modulov) prostredníctvom konektorov, je možné dosiahnuť akúkoľvek dĺžku trvania ohňostroja. Ohňostroje sú najpredávanejšími produktmi zábavnej pyrotechniky. Môžete nájsť široké spektrum výrobkov s rôznym počtom rán a priemerov mažiarov, kompakty rovné, šikmé alebo kompakty multikaliberné. 

 • Séria GOLD EDITION
Showing 1 - 12 of 44 items
 • 150,00 € Skladom
 • 110,00 € Skladom
 • 150,00 € Skladom
 • 150,00 € Skladom
 • 127,00 € Skladom
 • 170,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 1ks NEC =1982 g Odporúčaná cena za 1ks:  s DPH

  170,00 €
  Skladom
 • 170,00 € Skladom
 • 360,00 € Skladom
 • 167,00 € Skladom
 • 146,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 1ks NEC =1793,3g Odporúčaná cena za 1ks:  s DPH

  146,00 €
  Skladom
 • 138,00 € Skladom
 • 280,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 1ks NEC =3680 g Odporúčaná cena za 1ks:  s DPH

  280,00 €
  Skladom