Vulkán mega color 20" 1ks Zväčšiť

Vulkán mega color 20" 1ks

CLE0528

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 16

Máte záujem o väčšie balenie?

1 CTN = 6 ks

NEC = 250 g

Viac detailov

25,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,250
Trvanie efektu60 - 90 sek.
Výška efektu4 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Zábavná pyrotechnika vulkán mega color

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

OBSAH BALENIA ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Jedno balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky Vulkán mega color. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe farebných praskajúcich hviezdičiek po dobu 90 sekúnd do výšky až 4 metrov.

POZRITE SI VIDEO VULKÁN MEGA COLOR:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA: F2

HĽADÁTE INÝ VULKÁN?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu
Od (Tvrdošín, Slovakia) dňa 22 Apr 2022 (Vulkán mega color 20" 1ks) :
(4/5

Vulkán mega color 20"

+ Krásny efekt - Drahé a málo zlože
+ Rýchle dodanie
+ Spoľahlivá firma
+ Slušný výber fontán a vulkánov za pomerne dobre
ceny.
+ Ako darček pekne zabalený zapaľovač Atomic,
ktorý ma príjemne prekvapil.
+ Seriozný pristup, rýchle dodanie a pekne
zabalený tovar.
+ Firmu odporúčam každému.

 Nahlásiť

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/MeuV0uAsNKU?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"