Fontána Volcano Zväčšiť

Vulkán Volcano zlatý 1ks

CLE0544

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 18

Máte záujem o väčšie balenie?

1 CTN = 6 ks

NEC = 450 g

Odporúčaná cena za 1bal: s DPH

Viac detailov

22,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Detaily

Volcano 

Zábavná pyrotechnika volcano je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia :

Jedno balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky Volcano.Po zapálení je volcano sprevádzaný efektom v podobe praskajúcich hviezdičiek.

Pozrite si video vulkánu:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný vulkán?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu