Ohňostroj Gold edition 1365g 20mm Zväčšiť

Ohňostroj Gold edition 1365g 200r 20mm 1ks/ctn

CLE4520/CTN

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

1 CTN = 1 ks

NEC = 1365 g

Viac detailov

125,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg1,365
Trvanie efektu90 - 120 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán200
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikykombinovaný zvislý + šikmý smer

Detaily

Multiefektný ohňostroj Gold edition 1365g

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Ohňostroje môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party.

Efekt zábavnej pyrotechniky gold edition 1365g

Kompaktný ohňostroj  Profi show 200r je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 200rán ráže 20mm.

Pozrite si video ohňostroja:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Rozmery produktu:

Dĺžka: 53 cm

Výška: 15 cm

Šírka: 15 cm 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/w8BPQTm4y1s?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"