Ohňostroj Crazy Biker 18shots 1ks Zväčšiť

Profi ohňostroj Crazy Biker 18r. 30-36 mm 1ks

CLE4185

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 11

Máte záujem o väčšie balenie?

1 CTN = 3 ks

NEC = 450 G

Viac detailov

50,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Výška36 cm
Šírka16 cm
Hĺbka22,5 cm
Hmotnosť2,33 cm
Hmotnosť výbušniny v kg0,450
Trvanie efektu10 sekúnd
Výška efektu35 - 50 m
Počet rán18
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky30-36 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyšikmý - vejár

Detaily

Profesionálny ohňostroj Crazy Biker 18 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Crazy Biker 18 rán

Kompaktný ohňostroj Crazy Biker je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 18 rán ráže 30 a 36 mm a celá show trvá sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Crazy Biker

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Rozmer produktu:

Dĺžka: 36 cm

Výška: 16 cm

Šírka: 22,5 cm

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu