Žltá dymová pochodeň s trhacou poistkou 1ks

4,40 s DPH / ks 3,67 € bez DPH / ks
Na sklade

Máte záujem o väčšie balenie?


1 BAL = 5 ks


1 CTN = 20 bal


NEC = 45 g

Obj. čislo:
RDP60ZL
Hmotnosť výbušniny v kg
0,045
Trvanie efektu
60 s.
Farby efektov
žltá

Žltá dymová pochodeň s trhacou poistkou 1ks

Žltá dymová pochodeň 60 sekúnd

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 dymovú pochodeň s trhacou poistkou žltej farby. Tieto farebné pochodne dymia po dobu 60 sekúnd.

Pozrite si video pochodne žltej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška: 24,5 cm

Kategória: T1

Parametre

Hmotnosť výbušniny v kg 0,045
Trvanie efektu 60 s.
Farby efektov žltá
Hmotnosť 0,166 kg
Naposledy navštívené

Žltá dymová pochodeň s trhacou poistkou 1ks

Máte záujem o väčšie balenie?

1 BAL = 5 ks

1 CTN = 20 bal

NEC = 45 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.