Prskavky číslo 0 15,5cm 1ks/bal

1 s DPH / bal 0,83 € bez DPH / bal
Na sklade

Vekové obmedzenie: od 15 rokov.


Použitie: celoročné

Výrobca:
Obj. čislo:
CLE6302-0/BAL
Farby efektov
zlatá

Prskavky číslo 0 15,5cm 1ks/bal

Prskavky číslo 0  15,5 cm

Prskavky číslo 0  15,5 cm patria medzi najbezpečnejšiu zábavnú pyrotechniku. Prskavky číslo 0 15,5  sú obľúbeným spestrením na Vianoce alebo na Silvestra a preto sa často pomenúvajú ako vianočné prskavky. Sú taktiež ideálny doplnok narodeninových osláv, firemných večierkov alebo iných špeciálnych udalostí, na ktorých chcete vytvoriť nezabudnuteľne atmosféru.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Toto exkluzívna balenie vianočných prskaviek obsahuj 1 kus prskavky s 15,5 cm prskacou hmotou. 

Pozrite si video produktu:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F1

Hľadáte iný rozmer vianočných prskaviek?

Pozrite si aj iné vianočné prskavky v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete okrem 90 cm prskaviek aj prskavky s dĺžkou 16 cm, 28 cm, 40 cm a 70 cm.

Parametre

Farby efektov zlatá
Hmotnosť 0,011 kg
Naposledy navštívené

Prskavky číslo 0 15,5cm 1ks/bal

Vekové obmedzenie: od 15 rokov.

Použitie: celoročné

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.