Ohňostroj Invasion 75 rán 20mm 1ks

32 s DPH / ks 26,67 € bez DPH / ks
Na sklade
Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 60 sekúnd.

NEC =495 g


Obj. čislo:
CLE4282

Ohňostroj Invasion 75 rán 20mm 1ks

Ohňostroj Invasion 75 rán 20mm 

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.

Efekt zábavnej pyrotechniky Batéria Invasion 75 rán 20mm 

Kompaktný ohňostroj Invasion 75 rán  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 36 rán ráže 20 mm s dĺžkou efektu cca 60 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja:

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 360 mm

Šírka: 120 mm

Výška:120 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Parametre

Hmotnosť 3,45 kg
Naposledy navštívené

Ohňostroj Invasion 75 rán 20mm 1ks

Vekové obmedzenie: od 18 rokov. Dĺžka trvania efektu: 60 sekúnd.

NEC =495 g

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.