Žltá dymovnica s trhacou poistkou 1ks Zväčšiť

Žltá dymovnica s trhacou poistkou 1ks

RDG60ZL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 69

Máte záujem o väčšie balenie?

1 BAL = 5 ks

1 CTN = 20 bal

NEC = 32 g

Viac detailov

4,50 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,032
Trvanie efektu60 s.
Farby efektovžltá

Detaily

Žltá dymovnica s trhacou poistkou 1ks

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 kus dymovnice žltej farby s trhacou poistkou. Tieto farebné pochodne dymia po dobu 60 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice žltej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška: 13,5 cm

Kategória: P1

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/fnzZH6PGYhw?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"