Rdg 2 modrá / dymovnica Zväčšiť

Dymovnica RDG 2 modrá / zábavná pyrotechnika 1ks

RDG2M

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 38

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 50 ks

NEC = 280 g

Viac detailov

13,60 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,280
Trvanie efektu30 - 60 sek.
Výška efektudo 25 m
Farby efektovmodrá

Detaily

Ručná dymovnica RDG2 modrá farba 60 sekúnd

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát modrej farby. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 60 sekúnd z obidvoch strán dymovnice.

Pozrite si video dymovnice RDG2 modrej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška: 22,5 cm

Kategória: P1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné farebné dymovnice v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Hodnotenia produktu
Od (Szeged, Slovakia) dňa 25 May 2022 (Dymovnica RDG 2 modrá / zábavná pyrotechnika 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/GOLAmA7bnso?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"