Kompakty-ohňostroje 252 produktov

Kompakty ohňostroje - Ivanka Pri Nitre, Slovensko

Ohňostroje už dávno nie sú len vrcholom silvestrovskej noci a osláv príchodu Nového roka. Krásny ohňostroj dokáže obohatiť a spestriť každý Váš významný deň, oslavu, svadbu, výročie a ďalšie udalosti. Objavte našu širokú ponuku malých alebo veľkých ohňostrojov, z ktorej si zaručene vyberiete! Pr...

Kompakty ohňostroje - Ivanka Pri Nitre, Slovensko

Ohňostroje už dávno nie sú len vrcholom silvestrovskej noci a osláv príchodu Nového roka. Krásny ohňostroj dokáže obohatiť a spestriť každý Váš významný deň, oslavu, svadbu, výročie a ďalšie udalosti. Objavte našu širokú ponuku malých alebo veľkých ohňostrojov, z ktorej si zaručene vyberiete! Prekvapenie v podobe pyrotechniky (ohňostroja) má predsa svoje čaro a dokonale znásobí výsledný dojem z každej udalosti. 

Ak hľadáte lacné kompakty a ohňostroje v kombinácii s vysokou kvalitou a krásnymi efektami, určite si prejdite ponuku značky SR PYRO. Pri každom produkte nájdete aj jeho parametre a video, ktoré Vám uľahčí výber. 

Ako si vybrať ohňostroj?

V našom e-shope nakúpite len kvalitné certifikované ohňostroje. Môžete si vybrať z veľkej ponuky ohňostrojov od rôznych výrobcov. Väčšina ohňostrojov obsahuje kombinované efekty a vyznačujú sa pestrofarebnosťou. Dĺžka trvania efektov sa pohybuje v rozmedzí 15 sekúnd pri malých ohňostrojoch do 1,5 min. pri väčších kompaktoch (nie je to však pravidlom).

Malé ohňostroje sú veľmi vyhľadávané predovšetkým kvôli svojej cene. V cene okolo 10 EUR kúpite malý ohňostroj, ktorým dokážete spestriť akúkoľvek menšiu oslavu alebo potešiť Vaše deti. 

Stredne veľké ohňostroje kombinujú väčší počet efektov s dlhším trvaním ohňostroja. Zväčša už majú väčšie priemery ráží (20-30mm), čo v praxi znamená väčší výsledný efekt ohňostroja. Nájdete tu aj väčší počet rán, vypálených z ohňostroja. 

V ponuke však máme aj väčšie kompaktné ohňostroje s veľkosťou ráže 50 mm, ktoré majú rýchly a dynamický efekt a dokážu vytvoriť ohromné divadlo. Tieto kompakty majú vyššiu cenu, ale skvele sa hodia ako finálne ohňostroje. Podobne, ako finálny ohňostroj je vhodné zvoliť si ohňostroj v tvare vejára, ktorý vystrelí naraz alebo v rýchlom slede za sebou aj 5 rán. Viac o tom, v akom poradí púšťať jednotlivé ohňostroje a ktoré ohňostroje sa hodia na Vami plánovanú udalosť, sa dozviete v našom blogu.

Ak si nebudete istí, ktorý ohňostroj je pre Vás ten pravý, kontaktujte nás a my Vám s výberom pomôžeme.

Pyroweb.sk - Váš obchod s ohňostrojmi

Viac
 • Malé ohňostroje od...

  Malé ohňostroje na predaj

  Hľadáte kratší ohňostroj s efektmi vo výške okolo 20 metrov? Potom si vyberte z ponuky kategórie malé ohňostroje. Tieto ohňostroje sú skvelým vrcholom večera na každej rodinnej oslave alebo párty. Malé ohňostroje majú priemer ráže veľkosti 15 - 25 mm a väčšina zodpovedá pyrotechnickej kategórii F2 (táto pyrotechnika je predajná bez špeciálnych povolení pre osoby staršie ako 18 rokov). Počet rán pre malý kompaktný ohňostroj sa pohybuje v rozmedzí 9-100 rán a je len na Vás, ktorý uprednostníte. Dizajn obalov pyrotechniky je navrhnutý tak, aby potešil aj Vaše deti, ale na svoje si príde každá generácia. Efekty ohňostrojov sú rôznofarebné a dosahujú výšku okolo 20 metrov, čas trvania efektu je rozmanitý - od 15 sekúnd. Tieto ohňostroje majú svoju výhodu hlavne pri zamračenom alebo hmlistom počasí, kedy efekty krásne vidíte aj napriek nepriaznivým podmienkam.

  V našom e-shope pyrotechniky sme mysleli aj na to, ako Vám uľahčiť výber z veľkého množstva našich produktov. Malý kompakt si ľahko vyberiete podľa krátkeho videa a popisu, ktoré nájdete pri každom výrobku. Ak by ste si nevedeli rady pri výbere, kontaktujte nás a my Vám poradíme. Pyroweb.sk - Váš obchod pre ohňostroje.

 • Velké ohňostroje...

  Veľké ohňostroje, záhradné ohňostroje

  Ak chcete zažiť veľkolepé efekty, ktoré dokáže vytvoriť ohňostroj na oblohe, a neuspokojíte sa s niečím priemerným, potom je tu pre Vás ponuka veľkých ohňostrojov. Záhradné ohňostroje, ako sa zvyknú nazývať, sú výnimočné hlavne svojimi rôznorodými efektmi, väčším množstvom rán a veľkosťou efektu. Avšak veľké ohňostroje nie sú určené len na veľké a veľkolepé akcie, dokonale spestria aj Vašu rodinnú, záhradnú prípadne inú oslavu, ale aj svadobný deň a Silvestrovskú noc. 

  Veľký ohňostroj

  Veľké kompaktné ohňostroje sa vyznačujú väčším počtom rán a krásnymi efektami. V ponuke máme veľké ohňostroje s rôznou veľkosťou ráží, od pomalých menších ohňostrojov, po rýchle ohňostroje s veľkým rozptylom efektov. Je len na Vás, aký ohňostroj Vás najviac zaujme. Výber Vám určite uľahčí popis každého produktu a produktové video.

  Zložené ohňostroje

  Zložené záhradné ohňostroje majú svoje nesporné výhody a našli si množstvo priaznivcov. Na jedno zapálenie dokážete vyčarovať až niekoľkominútové divadlo, ktoré začína väčšinou pozvoľne a vystupňuje sa do veľkolepého finále, na ktoré diváci určite dlho nezabudnú. Tieto ohňostroje netreba nijako špeciálne prepájať. Ich použitie je jednoduché ako pri bežných kompaktných ohňostrojoch, ohňostroj stačí umiestniť na pevný nehorľavý povrch, zapáliť zápalnú šnúru a ustúpiť do bezpečnej vzdialenosti. Všetko ostatné už zvládne tento ohňostroj za Vás. 

  Zložený ohňostroj môže začínať efektom fontány alebo menším kompaktom, postupne sa efekty zväčšujú a často sa končí ohňostrojom s vejárom, ktorý vypáli do vzduchu aj 5 rán súčasne, preto je skvelý na zakončenie celého ohňostroja. 

  Pri týchto ohňostrojoch je potrebné dbať na to, aby ste ho odpaľovali na dostatočne veľkom voľnom priestranstve - a to najmä kvôli veľkosti efektov a ich rozptylu.

  Zložené ohňostroje môžete u nás kúpiť bez akýchkoľvek špeciálnych povolení, úplne postačí, pokiaľ spĺňate predpísanú vekovú kategóriu na jeho kúpu (pri kategórii F2 je veková hranica predaja zábavnej pyrotechniky stanovená na minimálnu hranicu dovŕšených 18 rokov, pri kategórii F3 je táto hranica minimálne 21 rokov). Ak túto hranicu spĺňate, nič Vám nebráni v tom, aby ste si vychutnali nádherný ohňostroj. 

  Pyroweb.sk - Váš e-shop s veľkými ohňostrojmi

 • Ruská séria

  Limitovaná edícia - ohňostroje 

  Limitovaná ruská séria pre všetkých znalcov dobrej pyrotechniky – zaži efekt vejáru Tank T-34, malého kompaktu Gorbačov a CCCP alebo stav na ten najlepší efekt s LENINom. Výber je len na tebe!

 • Ohňostroje Low price

  Ohňostroje Low Price - ako napovedá už samotný názov - sú určené pre zákazníkov, ktorí si chcú dopriať krásne ohňostroje za nízku cenu. 

  Tieto ohňostroje sa stali mimoriadne populárnymi na menšie oslavy, ako silvestrovské ohňostroje, na zahájenie väčšieho ohňostroja, ale aj ako narodeninové ohňostroje počas roka. 

  Ohňostroje sú dostupné v rôznych kalibroch a variáciách efektov. Môžete si vybrať z menších - 16-ranových kompaktov, až po 200-ranové ohňostroje. Výber je na vás.

Showing 25 - 36 of 252 items
 • 12,00 € Skladom
 • 10,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 24 ks NEC= 150 g

  10,00 €
  Skladom
 • 12,00 € Skladom
 • 6,20 € Skladom
 • 20,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 8 ks NEC =370,8 g

  20,00 €
  Skladom
 • 5,30 € Skladom
 • 13,00 € 20,00 € Skladom
  Zľava -7,00 €
 • 14,50 € Skladom
 • 12,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 24 ks NEC= 150 g

  12,00 €
  Skladom
 • 16,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 12 ks NEC = 250 g Odporúčaná cena za 1ks: s DPH

  16,00 €
  Skladom
 • 12,00 € Skladom
 • 16,00 € Skladom

  Máte záujem o väčšie balenia? 1 CTN = 12 ks NEC =250 g Odporúčaná cena za 1ks:  s DPH

  16,00 €
  Skladom